Veřejná sbírka
Veřejná sbírka na podporu Verunky a Adámka
Karešovi.cz
Tato stránka je věnována rodině, kterou těžké nemoci navštívily několikrát za sebou. Rodinu Karešových stíhá jedno neštěstí za druhým. Jejich první syn Ondra prohrál svůj boj s leukémií a zemřel ve třech letech svého života. Když se v roce 2009 narodila vysněná dvojčata Verunka a Adámek, přišla další rána. U Adámka lékaři v roce 2013 diagnostikovali rakovinu ledvin. U Verunky ve stejném roce diagnostikovali meduloblastom (nádor na mozku), kvůli němuž se již podruhé podrobila operaci, nicméně přestala chodit. A aby nebylo všeho málo, tak v roce 2010 zjistili mamince rakovinu prsu, tam je zatím léčení úspěšné. Rodina se snaží s celou situací vyrovnat, což v jejich situaci není jednoduché. Před nedávnem byla konečně diagnostikována příčina tak neobvykle četného výskytu nádorů u dětí. Lékaři u nich zjistili dědičné onemocnění - tzv. Fanconiho anémii. V České republice neexistuje klinické pracoviště, které by dětem mohlo poskytnout potřebnou léčbu. Rodina spolu s dalšími lidmi tedy shání pomoc i v zahraničí. Rodina bude vděčna za jakoukoli finanční pomoc, za kterou předem velice děkují.
RODINA
17.9.2014 - prohrála Verunka nerovný boj se zákeřnou nemocí. Děkujeme všem za dosavadní podporu a snad bude čas přívětivější pro Adámka.
V současné době je Adámek bez komplikací, je sledován lékaři a je bez problémů. Nyní se veškeré prostředky shromaždují na dobu, kdyby nastaly komplikace a byla nutná případná léčba.
Media o sbírce Fotogalerie